O nás

"Nemusíte mít tisíc nápadů co udělat, stačí udělat jednu věc, která vás napadne"

Kdo jsme..

Mirek Zachariáš

Art Director

Yeng Hoang Cao

CO-CEO for Asia

Jsme malý team s celou řadou báječných nápadů pro Vás.

Děláme svou práci dlouho a rádi a je to na ní také vidět. Naši animátoři mají dlouhodobé zkušenosti s tvorbou Animovaného filmu a podíleli se na řadě úspěšných projektů. Vyrobíme Animované reklamní spoty pro Vaše webové stránky, sociální sítě nebo rovnou do vysílání v rámci široké sítě Digitálních médií. V naší filozofii jsme se vrátili ke kořenům „němé grotesky“ a naše spoty tak většinou nepotřebují žádná slova a budou jim rozumět Vaši klienti po celém světě. Řekneme to „Beze slov“ a s vtipem. Ať už máte vlastní nápad, nebo celé to svěříte nám, vždy odvedeme perfektní práci podle Vašich představ.

Máme moderně vybavené studio v centru Prahy kde jsme připraveni pro vás vytvořit ty nejúžasnější animované spoty. Budeme se snažit Vám vyjít vstříc ve všech Vašich požadavcích a přáních. Naše práce nekončí výrobou Reklamního spotu, pomůžeme Vám i s jeho realizací na digitálních nosičích a nebo s jeho efektivním využitím v rámci sociálních sítí.

We can express it with humor and without words.


Jsme odborníci na reklamu na výšku

Reklama na výšku nás opravdu baví. V roce 2016 jsme se také zúčastnili festivalu Verti Films – aneb „Filmy, co mají výšku“ na které jme měli přednášku o využití tohoto formátu pro reklamu na sociálních sítích.

Zde se můžete podívat se na naší prezentaci

Vertikální videa jsou pro sociální sítě jsou nepostradatelné a nevyhnutelné. Logické, protože mobilní telefon prostě držíme v 94 % případů na výšku. Pro internetový marketing je to hodně podstatná „maličkost“. Viz 5 Reasons Why Your Business Needs to Start Making Vertical Video for Social Media

INZERUJTE TAM, KDE VÁS LIDÉ SKUTEČNĚ VIDÍ…

Vertikální videa se také čím dál tím více prosazují ve venkovní reklamě kde pomalu nahrazují „klasický“ papírový formát CLV a to jak v exteriéru tak i v interiéru.


 

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám odpovíme.

Napište nám, rádi odpovíme na jakýkoliv Váš dotaz.

Silent Cartoon, s.r.o.
Ovocný trh 568/17
110 00 Praha 1
Czech Republic

Najděte nás